KONST / Litografier / Grafiskt blad 13925151
nr 1392 5151
Grafiskt blad
Gicléetryck, Ola Dahlqvist, "Lady", Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:05:13
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)